O nas

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów którzy od lat specjalizuje się w zakładaniu trawników. Pozornie wydawać by się mogło, że trawnik to jeden z prostszych elementów ogrodu – nic bardziej mylnego! Raczej każdy, kto myśli o zagospodarowaniu przestrzeni zielonej chciałby aby w jego ogrodzie trawnik wyglądał niczym na boisku piłkarskim, tymczasem w rzeczywistości jest to wyjątkowo trudne zadanie!

Na realizację idealnego trawnika składa się kilka ważnych czynników w tym m.in. Odpowiednie przygotowanie terenu, właściwa i wartościowa ziemia, dopasowana do warunków terenu mieszanka nasion. Wszystkie te elementy zapewnią, iż trawnik wyglądać będzie doskonale! Nie można zapominać o równie ważnym aspekcie nawodnienie terenu i systemy je zapewniające jak również odpowiednia pielęgnacja i systematyczne koszenie.

I tak z prostego trawnika robi się całkiem niezłe zamieszanie które z chęcią pomożemy Ci rozwiązać -tak abyś mógł cieszyć się swoim ogrodem i fantastycznym trawnikiem każdego dnia!

Nasz zespół Vera Garden zaplanuje, przygotuje teren, nawiezie odpowiednią i sprawdzoną ziemię, dobierze właściwą mieszankę nasion, przygotuje automatyczne systemy nawodnienia oraz zajmie się pielęgnacją i koszeniem trawnika.

zespół

Vera Garden

Nasze osiągnięciA

0 +
Zadowolonych klientów
0
Lat na rynku ogrodniczym
0 %
Projektów zrealizowanych
0
zaoszczędzili nasi klienci dzięki usłudze plant assistent

CO O NAS MÓWIĄ?

Teren działania

Myszków

Siewierz

Chorzów

Bytom

Sosnowiec

Katowice

Zabrze

Gliwice

Częstochowa

Świętochłowice

Ruda Śląska

Rybnik

Tychy

Dąbrowa Górnicza

Jaworzno

Mysłowice

Siemianowice Śląskie

Żory

Łazy

Poręba

Tarnowskie Góry

Będzin

Piekary Śląskie

Zawiercie

Wodzisław Śląski

Mikołów

Knurów

Cieszyn

Czeladź

Czerwionka-Leszczyny

Pszczyna

Olkusz

Lubliniec

Łaziska Górne

Rydułtowy

Orzesze

Bieruń

Pyskowice

Radlin

Radzionków

Lędziny

Skoczów

Pszów

Kłobuck

Piotrków Trybunalski

Radomsko

Końskie

Jędrzejów

Szczekociny

Bełchatów